Zábavné pořady s Divadýlkem MRAK

Pořadatele prosíme, připravte žvýkačky, bonbóny, balónky a drobné odměny pro děti do jednotlivých soutěží.

detsky karneval 

Dětským odpolednem, které je seskládáno ze soutěží a her - děti provází dva klauni - ráda cvičící, tančící a s dětmi si hrající klaunka Yfča a pomalejší a pohodlnější klaun Pepča. V tomto programu, se v místě konání, vytvoří "největší-nejmenší" pěvecký sbor (zpívají všechny děti po věkových kategoriích od 2 do 1O ti let), součástí je průvod masek, soutěž o nejlepšího tanečníka, zpěváka, a na přání pořadatele i o nejlepší masku, součástí programu je pochopitelně diskotéka. Pořad je variabilní dle skladby publika-pokud si děti přejí více tančit, převládá diskotéka,pokud si přejí více soutěžit, více se soutěží.

nadpis dabelska sou

V programu se představí hvězdy "pekelného kotle" - zpívají přední interpreti pekla - čerti - ďábelské - songy (jejich texty jsou sírou, peklem a teplem ovlivněny), děti při nich mohou tančit, od ďábelských hvězd se naučí pravou pekelnou písničku. Součástí tohoto programu jsou soutěže s ryze čertovskou tematikou a diskotéka ... do Vašeho kulturního domu dovezeme peklo v podobě kouřů a světelných efektů...po tomto programu je vhodná - Mikulášská nadílka. 

nadpis carodejnicka sou

Pořad se kterým se děti dostanou do čarodějnické jeskyně, kulisy, soutěže a písničky jsou z čarodějnického prostředí. Pořadem provádějí Ježidědek a Ježibabka.

nadpis vodnicky karneval

Jedinečnou šanci strávit odpoledne ve vodnickém světě mají děti v tomto pořadu. V jednotlivých soutěžích si děti vyzkouší zdobení vrbiček,vytahování bot z vody, chytání žab a spoustu dalších překážek, se kterými vodníci musí bojovat ve vodě i na suchu, nebude chybět pravá vodnická bublitéka (diskotéka).

nadpis piratsky karneval

Děti mají možnost proměnit se v piráty či námořníky a chovat se jako jejich postavy. Všechny soutěže jsou sestaveny z činností, které všichni námořníci – museli a musí vykonávat na lodích. Soutěží například v zacházení s rejžákem, skládají mapu ostrovů, pirátské puzzle lodí, shazují kokosové ořechy z palem, hrají pirátskou hru v kostky, atd. Programem provázejí piráti Pepíno a Yvíno, vše samozřejmě v kostýmech a barevných kulisách. 
Děti se během pořadu dozví i pár zajímavostí o životě námořníků, historii mořeplavectví a nástrahách moře, které dává, ale také bere. 
Pořad je variabilní – pokud chtějí děti více soutěžit – soutěží, pokud chtějí více tancovat je po jejich.

 

Pohádkový karneval

V našem pohádkovém karnevalu si děti nejen zatančí, zadovádí a zaskotačí, ale během celého pořadu mají jedinečnou šanci proměnit se v pohádkové postavy a plnit pravé pohádkové úkoly. V úkolech jako zavazování střevíčku, hledání perel či počítání mincí mohou prokázat stejně jako udatní princové či stateční Honzové svoji šikovnost a možná vysvobodí i zakleté princezny a sami neodejdou s prázdnou.

 

Andělsko-čertovský rej

Ve správný čas na správném místě se sejdou rozpustilý a poťouchlý čert Pepa se zapomnětlivou  a trošku roztržitou andělkou Yvou – oba čekají na Mikuláše, který má trošku zpoždění, a tak čekání sobě i dětem zkrátí pekelnou diskotékou, popletenými kouzlíčky a spoustou vtipných soutěží z nebe i pekla. Za svoji šikovnost jsou děti samozřejmě odměňovány a možná přijde i Mikuláš….

 

Jednotlivé programy trvají 60 – 90 minut, dle Vašeho přání. 

 

 

Zábavná odpoledne s Divadýlkem Mrak

Dle přání pořadatele zrealizujeme kombinaci divadelního představení a zábavného programu složeného ze soutěží a dětské diskotéky. 

Programy lze tématicky upravit – Velký pirátský den, Vodnické odpoledne, Čarodějnický rej a další.

Jednotlivé programy trvají 90 – 120 minut, dle Vašeho přání.

Bližší informace k zábavným programům na našich telefonních číslech.

 

 

...aby realizace jednotlivých pořadů byla bez problémů, prosíme Vás, o dodržení těchto podmínek : 
Jeviště 5 x 4 m ( min. 4 x 3 m ), přívod 230V základní nasvícení jeviště, tři stoly, dvě židle, šatnu...