Premiéra - O Palečkovi

 

 

Premiéra nové pohádky

30. března 2014 byla v Havlíčkově Brodě oficiální premiéra nové pohádky Divadýlka Mrak – O Palečkovi. Představení se odehrálo odpoledne od 15.00 hodin v KD Ostrov a každé dítě obdrželo ke vstupence jako dárek pexeso Divadýlka Mrak. Po představení proběhlo losování všech vstupenek o drobné ceny a ještě navíc – pro všechny návštěvníky bylo po představení připravené malé pohoštění v podobně sladkostí pro děti a vína pro dospělé. 

 

 

MiniTEATRO

Od 29. března - do 6 dubna 2014 probíhá 23. ročník festivalu malých profesionálních divadel pro děti MiniTEATRO Jiřího Tibitanzla v Havířově.

Divadýlko Kuba se účastní s představením Stop pohádka aneb jak zachránit princeznu. 

 

 

Nové představení

30. března 2014 premiéra nového představení Divadýlka Kuba – Stop pohádka aneb jak zachránit princeznu.

Může si divák stvořit svého hrdinu? Může ho vybavit vlastnostmi, dovednostmi, užitečnými předměty a pomocníky? Může mu vybrat cestu, čin, může za něj vyřešit důležité rozhodnutí?

V tomto našem představení ano. Zároveň ale takový divák zčásti přejímá odpovědnost za to, jak příběh pokračuje a skončí. Jako v každé pohádce, něco je na rozhodnutí hrdiny, něco rozhodne náhoda.

Informace k představení najdete zde:  Stop pohádka

 

 

Nové představení

11. března 2014 premiéra nového představení Divadýlka Mrak – O Palečkovi

V rodině chalupníka se jednoho dne narodil chlapeček, nebyl o nic větší než palec u ruky, a tak mu rodiče dali jméno Paleček.

Rodičům pomáhal, jak jen mohl. Jednoho dne dokonce tatínkovi „dostrkal“ oběd v košíku přímo na pole…a tam začíná naše pohádka.

Informace k představení najdete zde:  O Palečkovi